Елеватор
Головне:
Елеватор

«ОККО Агротрейд» цікавиться бізнесом складського зберігання і перевезень зерна

«ОККО Агротрейд» цікавиться бізнесом складського зберігання і перевезень зерна

Експорт зернових ТОВ «ОККО Агротрейд», аграрного бізнес-напрямку концерну «Галнафтогаз», у 2016/17 маркетинговому році складе 500 тис. тонн.

«Ми плануємо 2016/17 МР завершити з показником експорту в 500 тис. тонн зернових. А у наступному 2017/18 маркетинговому році плануємо вийти на показник 700-800 тис. тонн», ‒ повідомив генеральний директор компанії Олександр Ніколенко.

За його словами, компанія вже уклала контракти з агровиробниками більше, ніж на 100 млн грн. у рамках форвардної програми закупівель зерна врожаю 2017 року.

«Галнафтогаз» планує в 2017 році переобладнати три бази для зберігання азотних добрив і в 2018 році нарощувати можливості зі зберігання. Зараз компанія співпрацює з трейдерами і виробниками, які імпортують добрива з Болгарії, Польщі, Білорусі, Казахстану.

«ОККО Агротрейд» також бере активну участь в програмі аграрних розписок.

«У найближчій перспективі ми не маємо планів з придбання аграрних активів, але постійно вивчаємо цей ринок. На сьогодні придивляємося до бізнесу складського зберігання і перевезень зерна (автомобільним транспортом і залізницею)», ‒ додав гендиректор компанії.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!