Елеватор

Обладнання Greco Group відтепер в програмі часткової компенсації вартості сільгосптехніки

З 30 листопада 2021 року обладнання компанії Greco Group було внесене до переліку техніки для агропромислового комплексу, вартість якого частково компенсується за рахунок державного бюджету.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Відтепер клієнти Greco Group зможуть отримати 25% компенсації від вартості (без урахування ПДВ) за придбану техніку та обладнання.

«В нас завжди багато говорять про захист вітчизняного виробника, необхідність реформ та підтримку держави. Нарешті ці слова підкріплюються справами. Нагадаю, що усе наше виробництво знаходиться в Україні. Ще 10 років тому всі купували імпортне обладнання, зараз все змінилось. І ми горді, що виготовляємо якісний вітчизняний продукт, надаємо високоякісне сервісне обслуговування. Це вже понад 229 готових об’єктів в різних кутках країни», – зауважив директор Greco Group Іван Корженко.

За його словами, різке подорожчання природнього газу цієї осені дуже боляче вдарило по сільгоспвиробникам й призвело до зростання цін на продукти та послуги.

«Наші теплогенератори дійсно допомагають українським виробникам суттєво знизити витрати та підтримати бізнес. Тому участь у програмі держкомпенсацій допоможе Greco Group нарощувати оберти і надалі, а нашим замовникам – стати енергетично незалежними від імпортного палива, заробляти більше та зміцнювати економіку України», – підкреслив Іван Корженко.

Нагадаємо, GRECO Group — єдиний патентований виробник теплогенераторів на альтернативному пальному.