Елеватор
Головне:
Елеватор

GRECO Group — єдиний патентований виробник теплогенераторів на альтернативному пальному

Компанія GRECO Group, яка розробляє, виготовляє та встановлює обладнання для сушіння зернових на альтернативному пальному, має декілька патентів на свою продукцію.

Про це йдеться у матеріалі, опублікованому в журналі The Ukrainian Farmer.  

Зокрема, теплогенератори прямого горіння оснащують запатентованим двокамерним котлом піролізного типу.

Внаслідок високої температури пелети переводяться в стадію газу, який спалюється у другій камері. У результаті клієнт отримує можливість працювати ефективно, економічно і безперервно. Пелети подаються автоматизовано з бункера добового завантаження. Для теплогенераторів потужністю від 8 мВт рекомендовано облаштовувати завальну яму або хопер для зберігання запасу пелет на 2–3 доби.

«Компанія єдина на ринку скомпонувала і забезпечила надійну і стабільну роботу всього комплексу, який складається з теплогенератора, вакуумних циклонів і бункера для пелет. На це було отримано окремий патент, чого інші компанії не мають», – йдеться у статті.

Головним завданням оператора є запуск теплогенератора.

Подача, горіння і температура регулюється з пульта керування. Теплогенератор набирає або зменшує температуру. Наприклад, якщо потрібно перейти зі 120 градусів на 90, на це потрібно 5–10 хв.

Господарства, що сушать зерно теплогенераторами GRECO Group, впевнені в якості, що підтверджують роки експлуатації та сотні хімічних аналізів.

Нагадаємо, переобладнання сушарок дозволяє зекономити від 1 до 4 грн на зняття 1 тонно-відсотка. Також ми писали, що теплогенератори «Греко Груп» на альтернативному пальному не лишають шкідливих домішок.

Журнали