Агромаркет

Баришівська зернова компанія Grain Alliance отримала кредит на 7 млн євро від ЄБРР

Новий кредит від Європейського банку реконструкції і розвитку призначений для підтримки ліквідності та операційної діяльності підприємства. Технічне сприяння для проекту надає уряд Японії. Подібні напрямки підтримки у ЄБРР надають лише для чинних партнерів банку, в рамках спеціальної програми Solіdarity Packages. Відповідна угода, укладена наприкінці червня, стала черговим кроком співпраці Баришівської зернової компанії Grain Alliance і найбільшого міжнародного інвестора для українського бізнесу.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Велике значення ми відводимо співпраці з великими європейськими і світовими банками, авторитетними міжнародними фінансовими інституціями, – зазначив фінансовий директор Баришівської зернової компанії Grain Alliance Євген Заглада. – Звичайно, реалізація таких програм – це високий рівень  відповідальності. І це норма, яку ми незмінно сповідуємо у стосунках з усіма нашими партнерами. Новий кредит від Європейського банку реконструкції і розвитку – це черговий крок спільної програми дій. Наприкінці минулого року ми отримали кредит у 10 млн євро, які спрямовуємо на втілення інноваційних програм розвитку та енергозбереження».

Тим часом, у Баришівській зерновій компанії активно реалізовують раніше укладену домовленість з ЄБРР.

«Ми раді розширенню співпраці з Європейським банком реконструкції і розвитку. Частину першого кредиту ми вже реалізували у розширення приймальних потужностей відділення «Пирятинський елеватор». Зокрема, тут завершується монтаж нової сушарки Bonfanti, яка буде працювати виключно на альтернативному паливі, відходах обробки зерна. Цей досвід ми вже досить давно практикуємо на наших елеваторних потужностях. Так Ніжинський елеватор працює виключно на альтернативному паливі. Ми вже побачили значний економічний ефект від наших програм енергозбереження», – зауважив віце-президент, комерційний директор Баришівської зернової компанії Grain Alliance Таір Мусаєв.