Елеватор
Головне:
Елеватор

«Ніка-Тера» до нового сезону збільшує потужності для зберігання зернових

«Ніка-Тера» до нового сезону збільшує потужності для зберігання зернових

Морський термінал «Ніка-Тера» (ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» входить у портовий бізнес Group DF) за результатами роботи в січні-травні 2017 року обробив 1,97 млн тонн вантажів, що на 74% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Зокрема, в загальному обсязі вантажообігу перевалка зернових склала 65% (1,29 млн тонн), повідомила прес-служба підприємства.

У травні термінал перевалив 240,8 тис. тонн вантажів, з яких зернові культури склали 58% (140,4 тис. тонн), хімічні мінеральні добрива – 5% (11,8 тис. тонн).

Перевалка експортних вантажів у травні 2017 року склала 229 тис. тонн, що на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«Сьогодні на «Ніка-Тері» проводяться планові підготовчі роботи до нового маркетингового сезону, який розпочнеться вже в липні. Зернові культури, як і раніше, залишаються для нас пріоритетним вантажем, тому ми продовжуємо працювати над більш ефективним використанням комплексу з перевалювання зернових», – розповів начальник порту Алім Агакішіев.

Зокрема, до нового сезону, за його словами, планується додатково перепрофілювати ряд складів конкретно під зерно, що дозволить збільшити складські потужності для цих культур і вийти на великі обсяги перевалки.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!