Елеватор

«НІБУЛОН» здійснить пробний запуск нового термінала

«НІБУЛОН» здійснить пробний запуск нового термінала

Після 22 червня новий перевантажувальний термінал «НІБУЛОНа» філії «Вознесенська» зможе приймати від сільгоспвиробників перше зерно. Про це заявив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

«Ми вже проінформували аграріїв Миколаївської, Кіровоградської та інших областей України про введення в експлуатацію перевантажувального термінала», ‒ повідомив він.

Олексій Вадатурський зауважив, що термінал розташований таким чином, що господарствам Вознесенського, Первомайського, Братського та Арбузинського районів Миколаївської області не доведеться везти зерно аж у порти Одеси та Миколаєва. «Відстань перевезення зерна зменшиться приблизно з 300 км до 100 км», ‒ додав він.

Незабаром на терміналі проведуть технологічне випробування всіх ліній. «Ми завеземо наше зерно (урожай минулого року) і зробимо «промивку» технологічних ліній, в яких можуть бути шматки металу, скло, папірці тощо. Їх наявність недопустима при експорті зерна, ‒  зауважив керівник компанії. ‒ Після «промивки» зерно віддадуть господарствам для годування птиці».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!