Елеватор

«НІБУЛОН» запустив лінію з перероблення зернових відходів у паливо

«НІБУЛОН» запустив лінію з перероблення зернових відходів у паливо

На підприємствах компанії «НІБУЛОН» розпочала роботу сучасна лінія з перероблення зернових відходів у паливні брикети.

Зокрема, використовуються відходи, утворені внаслідок очищення та сушіння зерна, особливо насіння соняшнику, повідомили в «НІБУЛОНі».

Перша лінія з брикетування зернових відходів виробництва компанії «Зерма-Україна» встановлена наприкінці минулого року на Колосівському елеваторі.

Сьогодні брикети власного виробництва використовуються і на інших підрозділах компанії, де є твердопаливні котли: філії «Новоодеська», «Прибужанівська», «Баштанська», «Кам’янець-Подільська».

В адміністративно побутових та виробничих приміщеннях філій уже встановлено сучасні твердопаливні котли на філіях «Новоодеська» (3 шт.) загальною потужністю 300 кВт, «Прибужанівська» (1 шт.) потужністю 100 кВт, «Тетерів» загальною потужністю 200 кВт.

Ці котли  здатні працювати на різних видах альтернативного палива (дрова, пелети, брикети), які значно дешевші ніж газ, зазначають у компанії.

Фахівці «НІБУЛОНу» також розглядають можливість встановлення на одній з філій компанії у Вінницькій області подібного або іншого обладнання для брикетування з метою зменшення витрат на транспортування відходів з філій, які розташовані у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях.

Загалом на сьогоднішній день перероблено близько 50 тонн відходів, з яких отримано 40 тонн готових брикетів та 477 кг рослинної технічної олії.

На філії компанії передано 24 тонни готових брикетів для спалювання в твердопаливних котлах.

За планом на 2017/18 маркетинговий рік, на потужностях Колосівського елеватора  заплановано переробити ще близько 600 тонн  відходів олійних культур.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!