Елеватор

«НІБУЛОН» заперечує можливість співпраці з Росією

«НІБУЛОН» заперечує можливість співпраці з Росією

Найближчим часом компанія «НІБУЛОН» не вбачає можливим транспортування зерна через Волго-Донський судноплавний канал. Однак фахівці вивчають інші можливості поставки української сільгосппродукції на експорт.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Таким чином «НІБУЛОН» прояснює ситуацію щодо начебто намірів співпраці компанії з країною-агресором.

Про свої наміри в майбутньому побудувати перевантажувальний термінал у Генічеську (Херсонська область) компанія оголосила ще 2012 року. Розташування на Азовському морі мало стати логістичною перевагою майбутнього об’єкта.

Проте окупація Криму, російська агресія, проведення АТО негативно вплинули на логістику Азовського моря. Тому цього року «НІБУЛОН» розпочав будівництво іншого перевантажувального термінала в Херсонській області на березі Дніпра – у Голій Пристані.

Однак компанія і надалі планує будівництво перевантажувального термінала у Генічеську ‒ у 2018 році. При цьому наголошує, що перспективність такого будівництва залежатиме від подальшого розвитку ситуації з окупацією Кримського півострову та агресією з боку Російської Федерації.

За проектом «НІБУЛОНу», перевантажувальний термінал у Генічеську матиме ще й потужності з відвантаження на залізничний транспорт, що дозволить зберегти автошляхи регіону та зменшити витрати херсонських аграріїв на транспортування зерна.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!