Елеватор

«НІБУЛОН» спустив на воду четверте несамохідне судно

«НІБУЛОН» спустив на воду четверте несамохідне судно

Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду чергове несамохідне судно проекту В2000 для експлуатації на Південному Бузі.

Це вже четверте судно проекту, повідомляє прес-служба «НІУЛОНу». Усього підприємство має збудувати вісім таких суден, шість із яких збирається спустити на воду до кінця 2016 року.  

Наразі тривають роботи з будівництва п’ятого несамохідного судна проекту В2000.

У листопаді буде запущене будівництво шостого судна. Ще два судна з цієї ж серії спустять на воду в наступному році.

Судна В2000  розпочали свою роботу на Південному Бузі влітку 2016 року. За дев’ять місяців поточного року судноплавна компанія ТОВ СП «НІБУЛОН» транспортувала річкою 180 тис. тонн зернових та олійних культур.

Несамохідні судна проекту В2000 працюють у тандемі з буксирами проекту 121. Один караван (буксир та два судна проекту В2000) за рейс перевозить до 4 тис. тонн зерна, що є еквівалентом понад 100 вантажівкам.

У 2015/16 МР за допомогою власного вантажного флоту компанія перевезла внутрішніми водними шляхами 1,965 млн тонн сільгосппродукції.

Після завершення реалізації інвестиційної програми компанії з відродження Дніпра та Південного Бугу як головних транспортних артерій України щорічний обсяг вантажоперевезень складатиме до 4 млн тонн зернових (3 млн тонн – Дніпром та 1 млн тонн – Південним Бугом), що розвантажить близько 60 тис. залізничних вагонів або близько 167 тис. вантажівок на рік.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!