Елеватор

«НІБУЛОН» придбав 60 сучасних тягачів для перевезення зернових і олійних культур

«НІБУЛОН» придбав 60 сучасних тягачів для перевезення зернових і олійних культур

Компанія «НІБУЛОН» у цьому році придбала 60 нових тягачів, 30 з яких – автомобілі Volvo, інші – Mercedes і Scania, повідомив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

Автопарк буде задіяно у перевезеннях зернових і олійних культур до портів. «Фактично сьогодні ми отримаємо новий автопарк вантажної техніки в країні», – уточнив Олексій Вадатурський.

За його словами, кількість нових вантажних автомобілів на автодорогах України, за даними Світового банку, – менше 1% від усього парку, до п’яти років – менше 3%, більше 75% автомобілів – яким більше 10 років.

Керівник «НІБУЛОНу» також підкреслив, що автомобілі Volvo прийшли в Україну прямо з конвеєріву Генті (Бельгія) та Ґетеборзі (Швеція) і є новітніми моделями, які поставляються також до країн Європи.

Комерційний директор «Volvo Trucks Україна» Інна Смола підкреслила, що транспорт був спроектований спеціально під потреби «НІБУЛОНа».

«НІБУЛОН» першою з аграрних компаній повністю відмовляється від міжобласних перевезень зернових і олійних культур.

«Ми створюємо інфраструктуру, за якою доставка здійснюватиметься в межах області на найближчий річковий елеватор, а далі транспортування відбуватиметься по воді, –  наголосив гендиректор «НІБУЛОНа». – Ми вже зняли з доріг близько 2 млн тонн зернових на рік, а кожен мільйон тонн – це економія на ремонті покриття в розмірі близько 800 млн грн.».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!