Елеватор

«НІБУЛОН» поновив сертифікат ISCC PLUS для експорту ячменю на кормові потреби

«НІБУЛОН» поновив сертифікат ISCC PLUS для експорту ячменю на кормові потреби

Компанія «НІБУЛОН» поновила сертифікат на відповідність вимогам ISCC EU, які визнані Європейським парламентом і членами європейської спільноти.

Компанія пройшла сертифікацію на відповідність вимогам ISCC EU у 2013 році, та з того часу щорічно поновлює сертифікат, повідомили у прес-службі «НІБУЛОНу».

Чергова сертифікація дозволила компанії розширити коло імпортерів, відкрити нові ринки реалізації зернових та олійних культур.

Сертифікат ISCC EU (Міжнародна система сертифікації сталого виробництва та викидів вуглецю) дає можливість ТОВ СП «НІБУЛОН» експортувати до Європи кукурудзу, пшеницю, ріпак, сою, соняшник.

«Наші європейські партнери зацікавлені у купівлі української стійкої біомаси, адже планують збільшувати частку використання палива з відновлювальних джерел», – наголошується у повідомленні.

Крім того, у 2017 році «НІБУЛОН» пройшов сертифікацію системи ISCC PLUS, що включає розширену сертифікацію стійкого виробництва в галузі харчової продукції й кормів, та отримав відповідний сертифікат на ячмінь.            

Довідка                                                                                     

Система ISCC PLUS створена Асоціацією ISCC з метою сертифікації сировини, що йде на виробництво харчових продуктів, кормів, біопалива поза країнами ЄС. Система не визнається іншими системами сертифікації, окрім ISCC EU.

Критерії сталості згідно з системою ISCC PLUS є менш жорсткими порівняно з системою ISCC EU.

Таким чином, задекларована  біомаса за системою ISCC EU може експортуватися як сировина, що відповідає вимогам системи ISCC PLUS, але навпаки не допускається. Це дає можливість «НІБУЛОНу» експортувати за сертифікатом ISCC PLUS не лише ячмінь, а й пшеницю, кукурудзу, ріпак, соняшник, сою.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!