Елеватор

«НІБУЛОН» отримає 71 млн євро від Європейського інвестиційного банку на надсучасні елеваторні комплекси

«НІБУЛОН» отримає 71 млн євро від Європейського інвестиційного банку на надсучасні елеваторні комплекси

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділяє компанії «НІБУЛОН» кредит у розмірі 71 млн євро на розвиток та модернізацію логістичної інфраструктури в Україні. Підписання відповідної угоди відбулося в Брюсселі, повідомила прес-служба компанії.

Кредитні кошти дозволять сформувати пакет інвестицій компанії у розмірі $200 млн. Вони будуть спрямовані на фінансування  інвестиційного проекту компанії «НІБУЛОН» у сфері розвитку і реконструкції елеваторів, будівництва перевантажувальних та логістичних терміналів (будівництво буксирів).

Проект буде реалізований у найближчі два-три роки, підкреслили у компанії.

Зокрема, в рамках проекту «НІБУЛОН» збудує до 10 надсучасних елеваторних комплексів, у тому числі на Дніпрі та Південному Бузі. Це дасть змогу довести загальний обсяг зберігання зерна компанії до 2,5 млн тонн.

Відбудеться реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу компанії, що дозволить будувати до 15 суден та обробляти до 15 тис. тонн металу на рік.

Також компанія збільшить дедвейт свого вантажного флоту до 250 тис. тонн, а обсяги річкових перевезень Дніпром та Південним Бугом – до 4 млн тонн.

У «НІБУЛОНі» наголошують, що реалізація проекту принесе 800 млн грн. додаткових податків, а також 5 млрд грн. додаткового прибутку для аграрного сектору країни.

Вперше за 25 років незалежності країни ЄІБ надає кошти безпосередньо українській компанії – без гарантій з боку держави чи банків, а тільки під фінансові зобов’язання  «НІБУЛОНу».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!