Елеватор
Головне:
Елеватор

«НІБУЛОН» отримає 71 млн євро від Європейського інвестиційного банку на надсучасні елеваторні комплекси

Поділитись:
«НІБУЛОН» отримає 71 млн євро від Європейського інвестиційного банку на надсучасні елеваторні комплекси

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділяє компанії «НІБУЛОН» кредит у розмірі 71 млн євро на розвиток та модернізацію логістичної інфраструктури в Україні. Підписання відповідної угоди відбулося в Брюсселі, повідомила прес-служба компанії.

Кредитні кошти дозволять сформувати пакет інвестицій компанії у розмірі $200 млн. Вони будуть спрямовані на фінансування  інвестиційного проекту компанії «НІБУЛОН» у сфері розвитку і реконструкції елеваторів, будівництва перевантажувальних та логістичних терміналів (будівництво буксирів).

Проект буде реалізований у найближчі два-три роки, підкреслили у компанії.

Зокрема, в рамках проекту «НІБУЛОН» збудує до 10 надсучасних елеваторних комплексів, у тому числі на Дніпрі та Південному Бузі. Це дасть змогу довести загальний обсяг зберігання зерна компанії до 2,5 млн тонн.

Відбудеться реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу компанії, що дозволить будувати до 15 суден та обробляти до 15 тис. тонн металу на рік.

Також компанія збільшить дедвейт свого вантажного флоту до 250 тис. тонн, а обсяги річкових перевезень Дніпром та Південним Бугом – до 4 млн тонн.

У «НІБУЛОНі» наголошують, що реалізація проекту принесе 800 млн грн. додаткових податків, а також 5 млрд грн. додаткового прибутку для аграрного сектору країни.

Вперше за 25 років незалежності країни ЄІБ надає кошти безпосередньо українській компанії – без гарантій з боку держави чи банків, а тільки під фінансові зобов’язання  «НІБУЛОНу».

AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!