Елеватор

«НІБУЛОН» інвестує в об’єкти Запорізької області

«НІБУЛОН» інвестує в об’єкти Запорізької області

До 1 червня компанія «НІБУЛОН» побудує перевантажувальний термінал у селі Біленькому (Запорізька область). Його вартість – близько 500 млн грн.

Про це повідомила прес-служба компанії.

За словами генерального директора «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського, цей об’єкт – перший проект терміналу, який повністю фінансується за рахунок кредитної лінії в $74 млн, виділеної Європейським інвестиційним банком.

Він дасть можливість створити в селі додатково 140 нових робочих місць. «Окрім того, завдання нашого об’єкта – зняти з автомобільних доріг до 300 тис. тонн зерна. Тільки з околиць цього району, за 450 км, до Миколаєва на рік привозять 41 тис. тонн», – наголосив він.

За словами голови Запорізька облдержадміністрації Костянтина Бриля, найближчим часом «НІБУЛОН» і ОДА мають намір реалізувати ще один проект – реанімувати занедбаний елеватор у Токмаку та перетворити його на сучасний зерновий термінал.

«У комплексі три проекти «НІБУЛОНу» – в Біленькому, Кам’янці-Дніпровській та Токмаку – дадуть можливість нашим аграріям економити від $4 до $6 на кожній тонні зерна тільки за рахунок поліпшення логістики, – зазначив він. – Окрім розвантаження доріг, ми також будемо спільно з «НІБУЛОН» відстежувати порушення в перевантаженні транспортних засобів».
 
AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!