Елеватор

НААН буде реформована, — Тарас Кутовий

НААН буде реформована, — Тарас Кутовий

 

Реформа Національної академії аграрних наук (НААН) буде, і її дорожня карта з’явиться на базі колективного бачення необхідних змін науковців НААН, експертів і міністерства.

Про це розповів міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий в інтерв’ю Latifundist.com.

Він вважає, що в низці підприємств, що входять в структуру НААН, потрібно відновити справедливість і розпаювати землі серед працівників.

За його словами, потрібно вирішити питання із землями НААН, які сьогодні застрягли в судах через накопичені попередніми керівниками борги.

«Є реальні підприємства-банкрути, що фактично перебувають у стані ліквідації. Крім того, треба розібратися, скільки потрібно академії земель для проведення наукової діяльності. Як бути з усім цим добром», — наголосив Тарас Кутовий.

Міністр також розповів про можливості законно здавати частину земель НААН в оренду агрохолдингам, а отримані кошти витрачати на фінансування структури.

«Варіантів реформування може бути кілька. Разом з експертами, депутатами й ученими академії вони сьогодні відпрацьовуються. Однак те, що НААН буде реформована, — безсумнівно. Про це не один раз говорили й народні депутати», — підсумував він.

Нагадаємо, раніше керівництво НААН та експерти ринку висловлювалися щодо надання Академії можливості законно здавати частину земель в оренду.

Також він наголосив, що дуже важливо у процесі реформи не втратити аграрну науку, яка має непогані показники з урожайності культур.

За матеріалами DairyNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!