Елеватор
Головне:
Елеватор

На Тернопільщині хочуть відновити роботу Залозецького спиртзаводу

На Тернопільщині хочуть відновити роботу Залозецького спиртзаводу

Цього року може відновити роботу Залозецький спиртзавод (Тернопільська область), який вже рік не працює.  

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації.

Загалом повноцінно завод не працює ще з 2014 року. Однак у лютому-березні минулого року він частково відновив роботу – виробив 93,4 тис. декалітрів спирту на суму 8,3 млн грн.

«Спиртову галузь може врятувати тільки приватизація. Якщо прийдуть інвестори, вкладуть кошти, тоді зможемо говорити про розвиток», ‒ переконаний керівник  Залозецького МПД ДП «Укрспирт» Володимир Кунцьо.

«Залозецький спиртзавод – один із ключових флагманів у Тернопільській області, ‒ наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна. ‒ На жаль, проблеми у спиртовій галузі у нас є. Адже порівняно з 2015 роком ‒ першою половиною 2016 року у нас скоротилися на 50% обсяги виробництва спирту. Це не може нас не турбувати. Я беру на себе зобов`язання поговорити з цього приводу з міністром  аграрної політики та продовольства Тарасом Кутовим щодо можливості врегулювання цього питання».

Голова облдержадміністрації переконаний, що потрібно шукати нові ринки збуту  не тільки в Україні, а й за кордоном. Це може бути Угорщина, Польща, Молдова, країни Середньої Азії.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!