Елеватор

На повторні торги виставлені елеватор, млин і хлібозавод

На повторні торги виставлені елеватор, млин і хлібозавод

9 серпня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом компанії, у забезпечення за яким передано нерухомість та обладнання діючого хлібозаводу на Донеччині, а також будівлі елеватора та млина.

Актив ПАТ «ВБР» виставляється на повторні торги за 3 млн грн.,повідомили у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.
 
На продаж виставлено права вимоги за кредитом юридичної особи. Компанія-позичальник, згідно з інформацією з Єдиного державного реєстру, перебуває у стані припинення. У минулому підприємство виробляло макаронні та подібні борошняні вироби.

Водночас позичальник входить до складу однієї з найбільших бізнес-груп у сфері переробки сільськогосподарської продукції та виробництва продуктів харчування.

У червні цього року загальна заборгованість за кредитом перевищила 29,45 млн грн.

При цьому у заставі банку будівлі, споруди та обладнання елеватора загальною площею 11 тис. кв. м у Новоукраїнці (Кіровоградська область); обладнання та нерухомість млина у селі Вільховатка (Нововодолазький район, Харківська область).

Крім того, у забезпечення за кредитом передано комплекс будівель та споруд, а також обладнання діючого хлібозаводу у Дружківці (Донецька область).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!