Елеватор

На Миколаївщині майже чверть фур рухається з перевантаженням

На Миколаївщині кожна 4-5 фура перевантажена.

Про це повідомляє пресслужба Служби автомобільних доріг у Миколаївській області за результатами моніторингу даних з комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю у Миколаївській області.

В області у тестовому режимі працюють три WIM-системи «зважування в русі» на відремонтованих автодорогах Н-11 Дніпро-Миколаїв, Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв та Т-15-13 Нечаяне-Очаків.

Тестовий режим не означає похибку чи помилки у зважуванні, а говорить лише про неможливість на даному етапі на законодавчому рівні стягувати штрафи з порушників.

За оперативними даними близько 20-25% зафіксованих транспортних засобів рухаються відновленими автошляхами області з порушеннями встановлених вагових та габаритних норм.

Більшість порушників перевищують обмеження загальної маси більше ніж на 20%. Тобто при максимально-допустимій масі в 40 тон, майже кожна 5 фура пересувається дорогами з навантаженням 48 тон і більше.

Нагадаємо, на Рівненщині за день оштрафували на 1 тис. євро порушників вагових норм. Раніше парламент ухвалив закон щодо габаритно-вагових норм автоперевізників.