Елеватор

На Рівненщині за день оштрафували на 1 тис. євро порушників вагових норм

На Рівненщині відновив роботу габаритно-ваговий комплекс в Любомирці.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За його словами, за день було перевірено 98 фур, 9 з них були перевантажені. Порушникам було виписано штрафів на понад 1 тис євро.

Віталій Коваль нагадав, що гарабитно-ваговий комплекс було закрито через облаштування бетонної площадки для зважування, він тимчасово не працював. Попередньо на цьому місці була колійність, яка заважала визначити точну вагу транспортного засобу. Наразі тут працюють представники патрульної поліції та укртрансбезпеки.

«ГВК розташований на дорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів». Місце для зважування вибране не випадково. Адже на цьому автошляху впродовж тривалого періоду відбувався капітальний ремонт окремих ділянок. Разом з тим, на трасі велика інтенсивність руху вантажівок», – зазначив він.

Голова Рівненської ОДА також розповів, що на сьогодні на Рівненщині працюють три зважувальних майданчики. Загалом, з початку року на них перевірили понад 28 тисяч транспортних засобів. З них у 275 автомобілів виявлено суттєві порушення. Здебільшого фури везли вдвічі більше вантажу, ніж передбачено законодавством. За такі перевищення для водіїв нараховано майже 40 тисяч євро штрафів.

Нагадаємо, «Сухий» порт на Рівненщині оброблятиме агровантажі. Раніше парламент ухвалив закон щодо габаритно-вагових норм автоперевізників.