Елеватор

На елеваторі «Бурат» оновили лабораторну техніку

По всіх кластерах ІМК вже розпочались жнива кукурудзи. Регіонально обмолот кукурудзи стартував з Полтавщини. Елеватор «Бурат» (Полтавський кластер ІМК) вже прийняв 15 тисяч тонн зернової.

Про це повідомляє пресслужба ІМК.

У 2021 році на елеваторі провели капітальний та поточний ремонти, а саме демонтували у межах промислової площі застарілі споруди, тим самим розширивши можливості в’їзної групи об‘єкту. Цього року на підприємстві також оновлено лабораторну техніку – встановлено новий аналізатор зерна Infratec. Прилад з високою точністю аналізує якісні показники цільного зерна: визначається масова доля білка, вологи та інших компонентів.

«Прийом та відвантаження йдуть за планом, техніка не підводить, команда досвідчена, тому працюємо у штатному режимі. Ми, як і завше, націлені на якісний результат роботи», – прокоментував роботу підприємства генеральний директор «Бурат» Олександр Семенчук.

Нагадаємо, урожайність пшениці в ІМК на 25% перевищує середню по країні. Також ми писали, що Чернігівський кластер ІМК та МХП розвиватимуть агросферу на спільних територіях.