Агромаркет

Чернігівський кластер ІМК та МХП розвиватимуть агросферу на спільних територіях

ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» (Чернігівський кластер ІМК) та ПАТ «МХП» підписали меморандум про співпрацю в питаннях забезпечення розвитку аграрної сфери на спільних територіях господарювання, сприяння регіональному поступу громад, розвитку корпоративної соціальної відповідальності та впровадженні цілей сталого розвитку на територіях господарювання.

Про це повідомляє пресслужба ІМК.

На спільних територіях ведення сільськогосподарського виробництва підписанти в межах своїх повноважень та фінансових можливостей об’єднуватимуть зусилля у питаннях фінансування проєктів регіонального розвитку.

Також «Чернігівська індустріальна молочна компанія» та МХП спільно реалізуватимуть програми у сфері соціального просвітництва та підтримуватимуть ініціативи громад, спрямовані на підвищення якості життя людей, удосконалення механізмів місцевого самоврядування, розвиток місцевої економічної, соціальної та гуманітарної інфраструктури.

Нагадаємо, у МХП отримали міжнародні сертифікати ISCC. Також ми писали, що МХП будує Мультифункціональний Сервісний Центр