Елеватор

На елеваторах G.R. Agro збільшуються обсяги соняшнику поклажодавців

На елеваторах G.R. Agro збільшуються обсяги соняшнику поклажодавців

Звіт Міністерства сільського господарства США здивував соєвими бобами, показавши, що врожайність у США становила 51,2 бушеля з акра проти 51,5, оцінених минулого місяця. Це число суперечить очікуванням трейдерів перегляду у бік підвищення.

Про це повідомляють аналітики G.R. Agro.

Ф’ючерси ростуть на тлі зниження світового виробництва сої у США.

Своєю чергою ці тенденції впливають на зростання цін на закупівлю соняшнику та соняшникової олії в Україні у бік зростання.

Ціна на соняшник з доставленням на завод становлять 18,5 – 19,8 тис. грн/тонн. В Україні соняшник на 5 листопада зібрано на 95% площ, або 6,2 млн га, і намолочено 14,7 млн т при врожайності 2,38 т/га, що нижче за очікувані рівні 16,2-16,8 млн т.

На елеваторах компанії G.R. Agro у сезоні 2021/2022 збільшили обсяг прийнятих партій соняшнику у 2,6 раза в порівнянні з аналогічним періодом.

Дивлячись на зростання тарифів на сушіння олійних культур на елеваторах компанії відзначається збільшення обсягів соняшнику поклажодавців, що зберігається, і дуже низький рівень продажів. Очікування цін сільгоспвиробниками озвучується на рівні 19,5  – 20 тис. грн/т за переписом на елеваторі.

Нагадаємо, на елеваторах G.R. Agro відзначають збільшення масової частки амброзії у партіях. Також ми писали, що на елеваторах G.R. Agro впровадили чат-боти для аграріїв.