Елеватор

Вільногірський елеватор здійснив 2 повні обороти за сезон

Вільногірський елеватор здійснив 2 повні обороти за сезон

У цьому сезоні елеватори компанії G.R. Agro наростили темпи заготівель та обсяги зберігання зерна за рахунок залучення понад 400 агропідприємств – поклажодавців регіонів Дніпропетровської та Запорізької області у програму «Безкоштовне зберігання для сільгоспвиробників».

Про це повідомляє пресслужба G.R. Agro.

На сьогоднішній день Вільногірський елеватор компанії прийняв 61 тис. тонн зернових та олійних культур, що відповідає 2-м оборотам у сезоні.

У розрізі культур загалом заготовлено 45% ранніх і 55% пізніх зернових культур.

Керівництво компанії вже думає над розширенням площ у майбутньому сезоні та оптимізації інфраструктури на елеваторах. Ведуться передпроєктні роботи з реконструкцій на діючих підприємствах мережі та вибір відповідних типів складів для зберігання товару.

Довгострокова стратегія компанії з нарощування обсягів і площ одноразового зберігання також включає придбання нових елеваторів і зерносховищ у стратегічно важливих областях України.

Нагадаємо, на елеваторах G.R. Agro збільшуються обсяги соняшнику поклажодавців. Також ми писали, що на елеваторах G.R. Agro впровадили чат-боти для аграріїв.