Елеватор

G.R. Agro – Kernel: повний цикл продажу та логістики 3 тис. тонн кукурудзи на умовах FCA у сезоні 2021/2022

Вперше ГК G.R. Agro надало послуги повного циклу продажу та логістики кукурудзи по ланцюжку «Вільногірський елеватор – транспортування власним автомобільним транспортом – перевалка на власному річковому терміналі на судно для стороннього клієнта, яким виступав партнер ГК «G.R. Agro» – компанія Kernel.

Відповідно до контакту понад 3 тис. тонн кукурудзи мають поставлятися за умов FCA на річковий транспортний засіб покупця. Для виконання зобов’язань продавця був побудований повний логістичний ланцюжок «Вільногірський елеватор G.R. Agro – перевезення кукурудзи автотранспортом G.R. Cargo – навантаження на судно покупця на річковому терміналі G.R. Agro».

Для реалізації даного логістичного ланцюжка компанія має всю необхідну інфраструктуру та кваліфікований персонал, щоб виконати контракт протягом 3-х днів.

При цьому слід зазначити, що під час відвантаження Вільногірський елеватор безперервно здійснював операційну діяльність з приймання кукурудзи та соняшника без зупинки.

Для транспортування кукурудзи з Вільногірського елеватора було залучено 15 власних автомобілів-зерновозів, а відстань до пункту вивантаження становила 45 км.

Річковий термінал G.R. Agro має такі характеристики: номінальна потужність перевалки 350 тонн/год, норма навантаження на водний транспорт 1000-1500 тонн/добу, глибина у зоні навантаження: 3,6-4,2 м, довжина причалу: 120 м.

Таким чином, компанія G.R. Agro має можливість надавати повний комплекс послуг з логістичного ланцюжка «Поле – Елеватор/Склад сільгоспвиробника – Транспортування на річковий термінал – Завантаження на судно – Доставлення на морський термінал – Рейд порту/Доставлення кінцевим покупцям Чорноморського регіону».