Елеватор

На елеваторах «Агротрейд» стартував новий сезон

На елеваторах «Агротрейд» стартував новий сезон

На елеваторах Групи «Агротрейд» стартував новий сезон. Всі елеватори компанії вже прийняли перші партії зерна врожаю 2024 року.

Про це повідомляє пресслужба агрогрупи.

«Традиційно для нас перші вантажівки з новим врожаєм прийняв Близнюківський елеватор, що на Харківщині. Він розпочав заготівлю агропродукції з пшениці сторонніх виробників. Наразі власний врожай Групи «Агротрейд»  вже також прямує з полів до зерносховищ компанії. До початку нового сезону на наших елеваторах ми провели ремонтні роботи для покращення проїзду територією підприємств та автоматизації робочих веж. А для Гадяцького елеватора придбали ще два генератори. Загалом до сезону 2024-25 років і роботи в умовах обмежень на постачання електроенергії ми готові», — розповідає директор виробничо-технічного департаменту Групи «Агротрейд» Костянтин Ворона.

Початок нового сезону на кожному елеваторі компанії має власні традиції. Наприклад, на Ворожбянському елеваторі першу машину завжди зустрічають з короваєм. На інших зерносховищах Групи водіям презентують заохочувальні подарунки.

Нагадаємо, сушарки елеваторів «Агротрейд» обладнали енергоефективними котлами.