Елеватор

На чому економити агрофірмі: соняшникові брикети замість російського газу

На чому економити агрофірмі: соняшникові брикети замість російського газу

Агрофірма «Вікторія», яка входить до LNZ Group, використовує для опалення своїх приміщень брикети від відходів товарного соняшника. На цьому альтернативному паливі працюють піролізні котли, повідомляє прес-служба LNZ.

Від використання газу «Вікторія» відмовилась вже три роки тому. Агрофірма встановила свою лінію для виробництва соняшникових брикетів. «Ми не займаємося їх комерційним виробництвом, але повністю задовольняємо власні потреби, – розповів генеральний директор агрофірми «Вікторія» Сергій Бондаренко. – Це дає нам невелику незалежність від монополії газових господарств, а також економічну ефективність».

За тепловіддачею такі брикети дорівнюють дубовим дровам, зауважив він. Завдяки цьому, у виробничих та адміністративних приміщеннях підтримується оптимальна температура протягом усього опалювального сезону.

За словами керівника «Вікторії». виробництво соняшникових брикетів – один із найоптимальніших методів енергозбереження в АПК. Якщо порівняти їх із російським газом, брикети дають декілька сотень відсотків економії.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!