Елеватор

На аукціон виставляють права вимоги за кредитами із заставою м’ясокомбінату в Кременчуці

На аукціон виставляють права вимоги за кредитами із заставою м’ясокомбінату в Кременчуці

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставляє на аукціон права вимоги за кредитами, що перебувають на балансі банку «Фінанси та кредит». У забезпечення за договорами передано цілісний майновий комплекс працюючого м’ясокомбінату у Кременчуці (Полтавська область).

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Одним лотом на торги виставляються права вимоги за трьома кредитними договорами. Загальна заборгованість за ними на початок вересня 2016 року склала 518,98 млн грн.

При цьому у забезпечення за договорами передано цілісний майновий комплекс м’ясокомбінату, що складається з усього нерухомого майна, устаткування, інвентар та інше майно, включаючи транспортні засоби та права на торгівельні марки (товарний знак).

Крім того у заставі банку – виробниче обладнання: установка сушіння та установки коптіння. А також товари в обороті: хвости збагачення залізної руди, що знаходяться на Дніпропетровщині.

Початкова ціна продажу – 337,34 млн грн. (без ПДВ).

Аукціон відбудеться 12 квітня у системі «Прозорро.Продажі». Організатор відкритих торгів – товарна біржа «Полонекс». Заявки на участь  у торгах приймаються до 11 квітня.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!