Елеватор

«Мрія» зібрала 316 тис. тонн ранніх зернових

«Мрія» зібрала 316 тис. тонн ранніх зернових

Агрохолдинг «Мрія» завершив обмолот ранніх зернових культур – озимих пшениці та ячменю, ярого ячменю, повідомила прес-служба компанії.

Із загальної площі 72,6 тис. га зібрано 316 тис. тонн зернових ранньої групи. Зокрема, з 61,5 тис. га намолочено 262 тис. тонн озимої пшениці та 652 тонни озимого ячменю, з площі 11,1 тис. га – 53 тис. тонн ярого ячменю.

Також агрохолдинг завершив збирання озимого ріпаку з площі 6,7 тис. га. Збирання ярого ріпаку на площі 8,5 тис. га теж добігає кінця.

Під жнива ранніх зернових «Мрія» задіяла 83 власних, 23 найманих комбайни та понад 400 одиниць вантажного автотранспорту.

«Щодо врожайності можу підсумувати, що практично все, що планували, ми зібрали. При наших низьких затратах це прекрасний показник, ‒ зауважив операційний директор агрохолдингу «Мрія»  Віктор Кухарчук.

Він додав, що регіон, в якому працює компанія, прекрасний абсолютно для всіх культур, треба лише вміло використовувати його переваги. Так, за його словами, практично всі посіви, здійснені розкидним методом, дали кращий врожай, ніж посіяні сівалками. «Повністю відмовлятися від звичного посіву ми не будемо, але плануємо протягом двох років вийти десь на 70% посіву розкидачами, ‒ наголосив Віктор Кухарчук. ‒ Зараз частка таких посівів у нас складає 40-45%».

«Для збирання соняшнику ми докупили ще 15 нових жаток до 15-ти придбаних торік. А ще отримали нові трактори Case IH Steiger Quadtrac 500 і очікуємо поставки Case IH M34R2P Magnum 340».

До слова, «Мрія» вже завершує посів озимого ріпаку, після чого почне сів озимої пшениці.

Також у компанії збирають врожай картоплі ‒ цьогоріч під неї відведено 2 тис. га.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!