Елеватор

«Мрія» має намір позбутися 11 тис. га субоптимальних земель

«Мрія» має намір позбутися 11 тис. га субоптимальних земель

Агрохолдинг «Мрія» протягом 2017-2018 років має намір позбутися 11 тис. га субоптимальних земель і реінвестувати отримані кошти в купівлю земель у більш сприятливих регіонах.

Про це повідомляється в презентації, текст якої має в своєму розпорядженні «Інтерфакс-Україна».

Згідно з презентацією, зазначені зміни здійснюються в рамках загальної програми реорганізації бізнесу агрохолдингу, спрямованої на підвищення ефективності його операційної діяльності.

«Мрія» повідомила, що в 2016 році їй довелося зіткнутися з низкою операційних складнощів, успадкованих від попередніх власників холдингу, в тому числі пов’язаних із застосуванням низькоінтенсивних технологій, недостатньою потужністю сільгоспмашин і обладнання, високими орендними ставками за землю.

На цьому фоні агрохолдинг також скоротив оцінку виручки від реалізації врожаю 2016 року до $92,9 млн, або на 18% порівняно з червневим прогнозом і збільшив план інвестицій у сільгосптехніку на 2017-2021 роки на $20,4 млн.

Компанія також запланувала в 2017-2021 роках здійснити вихідні платежі з урахуванням усіх лізингових виплат за статтею CAPEX в обсязі $54 млн.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!