Елеватор

Морпорт «Ніка-Тера» оновив керівництво

Морпорт «Ніка-Тера» оновив керівництво

Збори учасників морського терміналу «Ніка-Тера» (ТОВ «МСП Ніка-Тера» входить до Group DF) призначило Аліма Агакішиєва новим начальником порту. Наталія Дворник призначена новим головою товариства підприємства.

Алім Агакішиєв змінив на посаді Олександра Гайду, який звільнився за власним бажанням, повідомила прес-служба ««Ніка-Тери».

Раніше новопризначений топ-менеджер працював фінансовим директором порту «Ніка-Тера», а до того ‒ фінансовим директором агропромислової групи компаній «Дніпровська».

Зміна управлінської команди порту відбувається в рамках нової стратегії розвитку порту, спрямованої на зміцнення позицій порту на українському та світовому ринках.

Серед пріоритетних завдань, поставлених перед новою управлінською командою, ‒ реалізація в порту великих інвестиційних проектів із залученням іноземних інвесторів, розробка і впровадження нових технологій перевалювання вантажів, оптимізація логістики та посилення взаємодії з іншими видами транспорту.

«Сьогодні «Ніка-Тера» є одним із кращих українських портів за технологічністю, обсягами перевалювання вантажів і кількості послуг, що надаються, ‒ зазначила Наталія Дворник. ‒ У 2016 році термінал перевантажив більше 4 млн тонн вантажів. Загальний обсяг інвестицій Group DF у реалізацію великих інвестиційних проектів склав понад 1,3 млрд грн. Але акціонер поставив перед нами більш амбітну мету ‒ зробити «Ніка-Теру» ще й найзручнішим портом для клієнтів в Україні та вивести його на якісно новий рівень».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!