Елеватор

«Монсанто насіння» може придбати комплекс з переробки насіння кукурудзи на Житомирщині

«Монсанто насіння» може придбати комплекс з переробки насіння кукурудзи на Житомирщині

Компанія ТОВ «Монсанто насіння» (Київ) може отримати контроль над активами приватного сільськогосподарського підприємства «Україна» (село Почуйки, Житомирська область), що входить до компанії «Ерідон». Активами виступають земельна ділянка та об’єкти, які разом складають цілісний майновий комплекс, призначений для переробки насіння кукурудзи.

Згідно з повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету України (АМКУ), концентрація може бути здійснена протягом 24 місяців.

ПСП «Україна», згідно з даними держреєстру, належить генеральному директору «Ерідона» Сергію Кролевцю. Виручка підприємства в 2015 році зросла в 2,1 рази – до 102,22 млн грн., а чистий прибуток – на 71,2% – до 31,68 млн грн.

У липні 2009 року «Ерідон» повідомив про відкриття в ПСП «Україна» насіннєвого заводу, оснащеного устаткуванням німецької компанії Petkus, потужністю 10 тонн/год. і ємністю на 6 тис. тонн одночасного зберігання насіннєвого матеріалу в силосах.

«Ерідон» – найбільша, за її даними, компанія на українському ринку дистрибуції засобів захисту рослин, насіння польових культур, основних добрив і добрив для позакореневого підживлення.

Згідно з даними на сайті компанії, «Ерідон» має представництва у всіх регіонах України і 22 власних складських приміщення загальною площею 73 тис. кв. м, п’ять виробничих підприємств загальною площею понад 30 тис. га, власну роботизовану молочну ферму на 500 голів.

Підприємство «Монсанто насіння» зі статутним капіталом 3 млрд 337,55 млн грн., згідно з держреєстром, створено в 2014 році і належить ТОВ «Монсанто Холдинг Україна».

У 2015 році компанія не мала виручки, однак на її балансі значилося незавершене будівництво на 605,5 млн грн.

Компанія Monsanto зі штаб-квартирою в Сент-Луїсі (США) має 404 підрозділи в 66 країнах світу.

У 1991 році Monsanto стала першою іноземною компанією, яка уклала контракт на поставку засобів захисту рослин в Україні. У 1992 році було відкрито її київський офіс.

«Монсанто Україна» виробляє та імпортує насіння кукурудзи, ріпаку та овочів тільки традиційної селекції.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!