Елеватор

«Молочний альянс» з 2019 року не закуповуватиме молоко у населення

«Молочний альянс» з 2019 року не закуповуватиме молоко у населення

Група компаній «Молочний альянс» має намір до 2019 року перейти на закупівлю молока лише у підприємств і повністю відмовитися від молока з господарств населення.

«Гадаю, що нам за нинішніх умов необхідно 2,5 року ‒ цей та ще два роки повністю», ‒ зазначив голова наглядової ради «Молочного альянсу» Сергій Вовченко.

За його словами, на Яготинському маслозаводі і його філії «Яготинське для дітей» вже використовується тільки молоко від великих виробників.

«Це такі агрохолдинги, як «Астарта», яка постачає нам 85 тонн молока на день, «Кернел» ‒ 65 тонн молока на день та інші», ‒ уточнив голова правління ПАТ «Яготинський маслозавод» Олександр Сіренко.

При цьому частка молока промислового виробництва, що надходить на Пирятинський сирзавод, становить 60%, на Золотоніський маслоробний комбінат ‒ 68%, на Баштанському сирзаводі ‒ 70%.

Сергій Вовченко додав, що наразі вартість молока від населення становить 3 грн./л, тоді як за сировину від господарств доводиться платити 6-6,5 грн./л.

Довідка

«Молочний альянс» об’єднує Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Тростянецький, Новоархангельський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, збутові підприємства «Еталонмолпродукт» і торговий дім «Еталон».

Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під ТМ «ПирятинЪ», «Славія», «Яготинське» і «Яготинське для дітей», «Здорово!», «Злато край».

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!