Елеватор

«Молочний альянс» вперше відправив на експорт до ЄС молочну продукцію в межах квот

«Молочний альянс» вперше відправив на експорт до ЄС молочну продукцію в межах квот

Група компаній «Молочний альянс» здійснила першу в історії сучасної України поставку молочної продукції до ЄС у межах встановлених для нашої країни річних квот на експорт молока та молочної продукції. Поставка сухого знежиреного молока відбулася згідно з угодою України з ЄС щодо безмитної торгівлі, повідомила прес-служба «Молочного альянсу».

Продукція була вироблена на ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат», який має сертифікацію Єврокомісії. Перша партія в обсязі 20 тонн експортована до Польщі.

«Це знакова подія не лише для групи компаній «Молочний альянс», але й для молочної галузі України в цілому», ‒ наголосив голова Наглядової ради ГК «Молочний альянс» Сергій Вовченко.

За його словами, польські ветеринари були досить жорсткими, відбирали проби, змусили переробляти документи. «Вся інформація щодо закриття ринку ЄС для вітчизняних молочників є неправдивою, ‒ заявив Сергій Вовченко. ‒ Ми маємо право і можемо використовувати надані Євросоюзом квоти».

Найближчим часом до Польщі буде експортовано ще 80 тонн сухого знежиреного молока в рамках укладеного контракту та згідно квоти, виділеної Євросоюзом для України.

Нагадаємо, у квітні група компаній «Молочний альянс» першою серед молочних компаній України виконала замовлення європейського партнера на промислову поставку молочної продукції. Перша експортна партія до Болгарії складалася з твердих сирів торгових марок «Пирятинъ» та «Славія», молока ультрапастеризованого ТМ «Яготинське», молока ультрапастеризованого вітамінізованого для дітей ТМ «Яготинське для дітей», масла солодковершкового ТМ «Златокрай».

З 10 січня 2016 року ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» та філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей», які входять до групи компаній «Молочний альянс», отримали право експортувати продукцію власного виробництва до країн Євросоюзу.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!