Елеватор

«Молочний альянс» планує поставки молочної продукції в Китай і Японію

«Молочний альянс» планує поставки молочної продукції в Китай і Японію

Свої поставки сухого молока в Європу обсягом 100 тонн група компаній «Молочний альянс» називає «сигнальними» і цього року більше не планує експорту в ЄС. Про це «НВ Бізнес» розповів голова наглядової ради компанії Сергій Вовченко.

«Ми не бачимо в найближчий рік перспективи успішного бізнесу на європейському ринку, зокрема, для нашого холдингу», – сказав він.

Сергій Вовченко пояснив, що ціни на українське молоко і витрати на випуск готової продукції не дозволяють конкурувати з європейською продукцією по вартості. «Хоча ціни на світових ринках і виросли, але дорожче, ніж по $1650/тонна, як ми продали цю партію, ніхто купувати не хоче. А ця ціна для нас не цікава», – зазначив він.

Компанія таким чином хоче вийти на нові ринки. За словами Сергія Вовченка, коли є визнання Європи, то азійські ринки, які можуть купити значно більше продукції за прийнятною ціною, позитивно реагують на це.

Як приклад він наводить Китай, на ринок якого не можна було потрапити. А щойно був отриманий дозвіл на постачання в ЄС, «Молочний альянс» відправив у Китай 1 тис. тонн сухої сироватки без додаткових перевірок.

Цього року компанія планує поставити в Китай ще 1,5 тис. тонн сухої сироватки. Цей товар експортуватимуть і в Японію. Також буде відправлено вершкове масло та сири в ОАЕ і відкриті африканські ринки.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!