Елеватор
Головне:
Елеватор

«Мілкіленд» вирішив проблему заборгованості перед «Креді Агріколь Банком»

«Мілкіленд» вирішив проблему заборгованості перед «Креді Агріколь Банком»

«Мілкіленд», молочна група з активами в Україні, РФ і Польщі, виконав умови реструктуризації заборгованості перед  «Креді Агріколь Банком».

Компанія завершила операцію з продажу ПАТ «Іскра» і ТОВ «Успіх-Мена», контроль над яким здійснювала ТОВ «Мілкіленд-Агро», повідомила прес-служба «Мілкіленду».
 
Договір про реструктуризацію на $14,456 млн між «Креді Агріколь Банком» і ДП «Мілкіленд-Україна», СТОВ «Надія», ТОВ «Успіх-Мена» і ПАТ «Іскра» підписано в липні 2016.

Відповідно до договору про реструктуризацію, термін погашення позик був продовжений до 30 червня 2019 року, були знижені процентні ставки. Крім того, в документ увійшла вимога про продаж зазначених агрокомпаній групи не пізніше 30 березня 2017 року задля забезпечення погашення «Креді Агріколь Банку» частини основної суми заборгованості на суму не менше $4,5 млн.

У результаті продажу ПАТ «Іскра» та ТОВ «Успіх-Мена» покупцям ‒ третім особам сума в $4,854 млн була погашена кредитору. Додаткові $0,511 млн було зекономлено завдяки зниженню процентних ставок і також спрямовано на погашення заборгованості.

Непогашена сума основної суми заборгованості перед банком станом на 1 березня 2017 року склала $9,1 млн.

За словами головного виконавчого директора «Мілкіленд Агро» Наталії Меленевської, наразі компанія зосередить зусилля на розвитку бізнесу свого ключового операційного підрозділу СТОВ «Надія», керуючого сучасною молочною фермою «Красносільська».

Менеджмент «Мілкіленду» вважає реалізацію заборгованості важливим елементом фінансової стабілізації бізнесу після кількох шокових впливів, пов’язаних з макроекономічною нестабільністю і втратою традиційних ринків збуту, з якими він зіткнувся в 2014-2016 роках.

Як повідомлялося, «Мілкіленд» також продовжує перемовини щодо реструктуризації боргу перед синдикатом банків у складі UniCredit Bank Austria AG (Австрія) й АТ «Райффайзенбанк» (РФ) на $58,6 млн.

Довідка

Група компаній «Мілкіленд» ‒  один із п’яти найбільших виробників молочної продукції на ринках України і РФ.

В Україні групі належить 10 заводів, що виробляють молочну продукцію під ТМ «Добряна» та «Коляда».

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!