Елеватор

«Мілкіленд» домовився з польським Pekao Bank щодо реструктуризації заборгованості на 1,8 млн євро

«Мілкіленд» домовився з польським Pekao Bank щодо реструктуризації заборгованості на 1,8 млн євро

Дочірні структури групи компаній «Мілкіленд» – виробничий майданчик Ostrowia, Торговий дім Milkiland EU та торговельна компанія UA Trade (всі – Польща) досягли угоди з польським Pekao Bank про реструктуризацію револьверної кредитної лінії на 7,6 млн злотих (1,8 млн євро).

Згідно з повідомленням «Мілкіленду» на сайті Варшавської фондової біржі (WSE), відповідну угоду було підписана 31 липня.

Умови реструктуризації передбачають, що основний борг погашатиметься щомісячними платежами. Останній платіж встановлене 30 червня 2018 року. Компанії-позичальники зобов’язалися продати до 28 лютого 2018 року неключових активів на суму не менше 0,509 млн злотих (0,12 млн євро) і виручені кошти направити на погашення боргу.

Своєю чергу банк погодився на відстрочку до 30 червня 2018 року виплати компаніями нарахованого за боргом процентного доходу і штрафів через прострочення погашення боргу – всього 0,601 млн злотих (0,143 млн євро). Крім цього, банк обіцяє не ініціювати примусове стягнення заборгованості протягом дії досягнутої угоди.

Група «Мілкіленд» веде судову тяжбу з польськими Pekao Bank S.A. і Pekao leasing Pekao bank S.A., які намагаються стягнути з неї 8,5 млн злотих (2,1 млн євро) в рамках кредитної угоди з Milkiland EU (Польща), гарантованої Milkiland N.V.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!