Елеватор

«Мелітопольська черешня» розширить площі новітніх садів до 700 га

«Мелітопольська черешня» розширить площі новітніх садів до 700 га

Виробничо-комерційна фірма «Мелітопольська черешня» планує розширити площі інтенсивних садів до 700 га. Зокрема, площі під черешнею зростуть до 300 га.

Про це в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи» розповів керівник групи компаній «Мелітопольська черешня» Антон Лукоянов, до складу якої входить й однойменна виробничо-комерційна фірма.

Сьогодні площа інтенсивних садів черешні у цьому господарстві становить 78 га, яблуні – 45 га, під ягідниками суниці – 38 га, малини – 4 га.

«Ми розробили програму (умовно її назвали «Сад-26»), яка передбачає, що до 2026 року всі насадження, які ми створимо до 2021 року, увійдуть у повне плодоношення», – уточнив він.

За словами Антона Лукоянова, передбачена й диверсифікація продуктової лінійки. «Збирання починатимемо з суниці, далі – черешня, абрикос, персик, літнє яблуко, алича, десертний виноград, слива і пізнє яблуко на зберігання, – зазначив він. – Такий спектр не лише дасть постійну роботу персоналу – саме лише збирання врожаю триватиме сім місяців, а й гармонізує збут».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!