Елеватор

«Масандра» стала розливати вино з захищеним географічним зазначенням

«Масандра» стала розливати вино з захищеним географічним зазначенням

Найбільший виробник вина в Криму «Масандра» почав розливати вина з захищеним географічним зазначенням (ЗГЗ), повідомляє прес-служба підприємства.

Зазначається, що першим вином, яке зійшло з конвеєра під етикеткою вина з ЗГЗ, стало «Бастардо Масандра». Це десертне червоне вино виробляє тільки «Масандра». У цьому році марці виповнюється рівно 50 років. Виноград для цього вина – бастардо магарацький – вирощують практично у всіх філіях підприємства – від судакської зони до Південного берега Криму.

Одна з умов отримання ліцензії на виробництво вина з ЗГЗ – приготування його зі свого винограду. Крім того, виробництво і розлив повинні здійснюватися в межах півострову.

«Масандра» нарешті поміняла статус «винний напій» на «вино з захищеним географічним зазначенням «Крим», зазначив керуючий справами президента РФ Олександр  Колпаков. Представник окупаційної влади наголосив, що «Масандра» «першим із російських виноробних підприємств отримало і першим запустило виробництво вина з ЗГЗ».

До Нового року під етикеткою вина з ЗГЗ «Масандра» випустить близько трьох десятків вин. У тому числі білі, рожеві й чорні «Мускателі Масандра», «Мускат білий Червоного каменю», «Сьоме небо князя Голіцина», «Марсала Масандра»,  «Малага Масандра», «Мадера Кримська».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!