Елеватор

Маріупольський порт обробив майже 420 тис. тонн пшениці

За десять місяців поточного року в Маріупольському порту оброблено понад півмільйона тонн продовольчих вантажів – 565 тис. тонн, що на 15 тис. тонн більше ніж минулого року.

Про це повідомляє пресслужба Адміністрації порту.

Лідерство у номенклатурі за продовольчою пшеницею – 419,9 тис. тонн. 58,6 тис. тонн перевантажено ячменю, 63,7 тис. тонн – шроту, 13,4 тис. тонн – гороху, 9,4 тис. тонн – кукурудзи. Перевалка соняшникової олії за цей термін становила 80,5 тис. тонн. Якщо порівнювати з обсягами 2020 року, помітно, що перевалка зернових показує стабільне зростання, так у жовтні воно становило 14 тис. тонн.

«З огляду на близькість низки основних агровиробничих регіонів країни: Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, а також Полтавської та Сумської областей, Маріупольський морський порт має гарні перспективи щодо нарощування перевалки зернових вантажів, – зазначає в. о. директора Маріупольського порту Ігор Барський. – Це дуже важливо відносно перспективи завантаження потужностей зернового комплексу, який ми зараз будуємо. Впевнений, за рахунок залучення зернових вантажопотоків із найближчих та віддалених східних областей України наш комплекс внесе зміни до агрологістики українського Приазов’я та країни загалом».

Нагадаємо, українська олія відправилася з Маріупольського порту до Індії. Також ми писали, що в Маріупольському порту добудовують першу чергу зернового терміналу.