Елеватор

Львівський КХП модернізує обладнання, щоб брати участь в експортній програмі

Львівський КХП модернізує обладнання, щоб брати участь в експортній програмі

Львівський комбінат хлібопродуктів (КХП), філія Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ), на кінець ІІІ кварталу 2016/17 МР виконав план з приймання зернових на 96%, з переробки – на 114%, а зі зберігання зерна – майже на 133%.

Про це повідомив директор Львівського КХП Іван Зрайло.

«З початку нового маркетингового сезону ми суттєво змінили вектор розвитку. Наприклад, у грудні 2016 року обсяги переробки склали 4 тис. тонн борошна, в той час як за останні 10 років максимальний обсяг переробленого зерна не перевищував 2,5 тис. тонн на місяць», – зазначив він.

Водночас за максимальної потужності зі зберігання зерна у 15 тис. тонн наразі обсяги приймання складають понад 28 тис. тонн, підкреслив керівник підприємства.

У попередньому маркетинговому сезоні Львівський КХП переживав не найкращі часи. Необхідність модернізації наявного обладнання, дефіцит сировини, труднощі з реалізацією готової продукції – все це відображалось на загальному результаті діяльності.  

Однак за останні шість місяців, за словами Івана Зрайла, на Львівському КХП був встановлений новий пробовідбірник, аналізатор зерна, а також введений в експлуатацію твердопаливний котел, проведена робота з переоснащення системи цифрової термометрії.

Найближчим часом на Львівському КХП  планується замінити вузли млинового господарства, встановити гранулятор висівок, модернізувати точку вивантаження готової продукції на залізничний транспорт. Це дасть можливість підприємству не тільки збільшити обсяги переробки, а й брати активну участь у експортній програмі ДПЗКУ.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!