Елеватор

«Лінен оф Десна» відправляє на експорт основну частину конопляного і льоноволокна

«Лінен оф Десна» відправляє на експорт основну частину конопляного і льоноволокна

Основна частина виробленого ТОВ «Лінен оф Десна» льоноволокна і конопляного волокна реалізується до країн Європи й Азії для потреб прядильних і текстильних підприємств. Решта переробляється на власній шпагатній фабриці на льонопеньковий шпагат і мотузку.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів генеральний директор ТОВ «Лінен оф Десна» Сергій Гайдук.

Він зауважив, що волокно, яке виробляє підприємство, має незначний попит на внутрішньому ринку, оскільки власного виробництва текстилю в Україні вкрай мало, а те, що є, не орієнтовано на конопле- й льоносировину.

Сергій Гайдук зазначив, що основою стратегії компанії була і є підтримка повного циклу переробки луб’яних культур до отримання готової продукції. «Для цього ми постійно модернізуємо власне виробництво, запозичуємо досвід європейських виробників, співпрацюємо з науковцями, які постійно пропонують нові підходи в реалізації окреслених планів», – додав він.

На виробництві також впроваджують лінії з поглибленої переробки луб’яних культур. «Сюди можна віднести власне виробництво паливних брикетів, реалізація яких успішно проводиться в рамках державної програми з енергонезалежності країни, – розповів Сергій Гайдук. – Хотілося б, звичайно, виробляти більше готової продукції на кшталт утеплювачів із волокна й інших будівельних матеріалів, але не все відразу».

Довідка

ТОВ «Лінен оф Десна» (Глухів Сумської області) має виробничі потужності з лляної та конопляної ліній. Річний обсяг виробництва льоноволокна перевищує 1 тис. тонн, конопляного волокна – від 500 тонн.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!