Елеватор

Лідером із виробництва цукру цього сезону став Радехівський завод

Лідером із виробництва цукру цього сезону став Радехівський завод

Лідером із виробництва цукру в 2017/2018 маркетинговому році став «Радехівський цукор» (Радехівський цукровий завод, Львівська область).

Підприємство виробило 149,5 тис. тонн цукру, переробивши 1,04 млн тонн цукрових буряків, повідомляє асоціація «Укрцукор».

Друге місце зайняв Крижопільський цукровий завод, який за сезон переробив 891,3 тис. тонн цукрових буряків і наварив 135,8 тис. тонн цукру.

Третє місце у Наркевицького цукрового заводу, що виробив 125,9 тис. тонн цукру, переробивши 860,6 тис. тонн цукрових буряків.

Сумарно 70,8% загальної кількості цукру виробили 20 цукрових заводів, зауважили в асоціації.

Крім того, інтегровані компанії, які за останні роки сформувалися у бурякоцукровій галузі Україні, у 2017/2018 сезоні переробки виробили 69,5% цукру від загального виробництва.

Наприклад, «Астарта-Київ» закріпила за собою позицію лідера цукрового ринку, виготовивши цього року 462,9 тис. тонн цукру, що становить 23% від загального виробництва.

На друге місце піднявся «Радехівський цукор», який зумів наростити показники порівняно з минулим роком за рахунок запуску придбаних раніше цукрових заводів, що належали компанії «Галичина-цукор». Він виробив 433,1 тис. тонн цукру, що становить 21% від загального виробництва.

Третє місце посів «Укрпромінвестагро», два цукрові заводи якого виготовили 241,3 тис. тонн цукру, що становить 12% від загального виробництва.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!