Елеватор

«Кусто Агро» інвестує 2,5 млн євро в розширення тваринницького комплексу «Агролайн-Україна»

«Кусто Агро» інвестує 2,5 млн євро в розширення тваринницького комплексу «Агролайн-Україна»

Група компаній «Кусто Агро» інвестує 2,5 млн євро в розширення тваринницького комплексу компанії «Агролайн-Україна» (Житомирська обл.), йдеться на Фейсбук-сторінці групи.

«Ми плануємо розширювати тваринницький комплекс нашої компанії «Агролайн-Україна» до 1,2 тис. голів. Зараз готується проектна документація і незабаром почнеться будівництво. Передбачається оснащення нової молочної ферми обладнанням провідного світового виробника DeLaval», – наголошується в повідомленні.

За інформацією компанії, зараз потужність тваринницького комплексу становить 600 голів.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб підприємців, кінцевим бенефеціаром «Агролайн-Україна» є бізнесмен Талгат Турумбаев.

Група компаній «Кусто Агро» об’єднує компанії «Кусто Агро Фармінг» (рослинництво), «Елеваторна компанія «Кусто Агро», «Кусто Агро Трейдинг», а також «Кусто Лоджистікс».

«Кусто Агро» займається виробництвом і реалізацією продукції рослинництва з високою доданою вартістю. Станом на 2015 рік земельний банк групи становить 12 тис. га орендованих земель у Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій областях. Тваринницький напрям представлено підприємством, основним видом діяльності якого є молочне скотарство.

Згідно з інформацією на сайті групи, «Кусто Агро» планує сформувати банк землі для рослинництва не менше 100 тис. га протягом наступних п’яти років. Група розглядає ряд пропозицій з придбання корпоративних прав юридичних осіб, які мають довгострокові права оренди на землі сільськогосподарського призначення.

«Кусто Агро» входить до міжнародного холдингу Kusto Group (Сінгапур), який розвиває бізнес у нафтовій, енергетичній, сільськогосподарській, будівельній та інших галузях.

Kusto Group реалізує проекти в Росії, Казахстані, Україні, В’єтнамі, Китаї, Туреччині та Грузії.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!