Елеватор

«Кусто Агро» хоче придбати у AgroGeneration два підприємства на Житомирщині

«Кусто Агро» хоче придбати у AgroGeneration два підприємства на Житомирщині

Kusto Agro Pte.Ltd (Сінгапур), якій в Україні належить група компаній «Кусто Агро», має намір придбати два агропідприємства в Житомирській області у французької групи AgroGeneration з активами в Україні.

Згідно з матеріалами Антимонопольного комітету України (АМКУ), відомство може надати дозвіл на купівлю частки в статутному капіталі сільгосппідприємств «Ліщинська» і «Аграрний фонд Терещенка». що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариств.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що AgroGeneration продає п’ять аграрних підприємств в Житомирській, Львівській, Тернопільській та Харківській областях з загальним земельним банком 30 тис. га.

Довідка

Kusto Group розвиває бізнес в нафтовій, енергетичній, сільськогосподарській, будівельній та інших галузях. Група реалізує проекти в Україні, Росії, Казахстані, Грузії, Туреччини, В’єтнамі та Китаї.

В Україні земельний банк компанії становить 12 тис. га і розташований в Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій областях. Крім того, «Кусто Агро» володіє трьома елеваторами загальною потужністю одноразового зберігання 90 тис. тонн.

Французька група AgroGeneration заснована в 2007 році. Спеціалізується на вирощуванні зернових і олійних культур. В Україні обробляє близько 120 тис. га.

За даними останнього звіту AgroGeneration, оприлюдненого в жовтні 2018 року, їй належить в Україні 25 агропідприємств, серед яких «Ліщинська» і «Аграрний фонд Терещенка».

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!