Елеватор

KSG Agro наростив чистий прибуток у 3,4 раза, зосередившись на свинарстві

KSG Agro наростив чистий прибуток у 3,4 раза, зосередившись на свинарстві

За дев’ять місяців 2017 року чистий прибуток KSG Agro зріс у 3,4 раза ‒ до $7,03 млн порівняно з аналогічним періодом минулого року ($2,05 млн).

Про це повідомляється у фінансовому звіті холдингу, опублікованому на Варшавській фондовій біржі.

Відповідно до документу, виручка від реалізації продукції зросла на 14% ‒ до $17,23 млн, у той час як за три квартали 2016 року вона не перевищувала $15,09 млн.

Валовий прибуток  агрохолдингу протягом січня-вересня 2017 року сягнув $10,84 млн, операційний прибуток зріс на 29% ‒ до $10,7 млн.

На думку головного аналітика рейтингового агентства «Експерт-рейтинг» Віталія Шапрана, динамічне збільшення всіх ключових показників KSG Agro стало наслідком фокусування агрохолдингу на свинарстві.

Завдяки зростанню обсягів продажів свиней і свинини з $3,9 млн до $5,4 млн зросла виручка від реалізації продукції і, відповідно, чистий прибуток.

Також він підкреслив зниження операційних витрат та витрат на обслуговування кредитів завдяки їхній реструктуризації. «За моєю оцінкою, всі ці фактори сукупно вплинули на зниження видаткової частини холдингу на $900 тис.», ‒ зазначив Віталій Шапран.

Крім того, зменшення втрат від курсових різниць ‒ з $3,2 млн до $1,2 млн. досягнуто в тому числі за рахунок зростання експортної виручки холдингу, вважає експерт.

Довідка

Агрохолдинг KSG Agro займається виробництвом сільськогосподарських культур та свинарством.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!