Елеватор

KSG Agro направить 14 млн грн. на розвиток свинарства і біоенергетики

KSG Agro направить 14 млн грн. на розвиток свинарства і біоенергетики

Агрохолдинг KSG Agro в 2017 році направить 12 млн грн. на модернізацію і розширення свинокомплексу в селі Нива Трудова (Дніпропетровська область), ще 2 млн грн. – на енергетичні проекти.

Відповідно до прес-релізу компанії, інвестиції в свинарське напрямок обумовлені бажанням компанії примножити свої конкурентні переваги на цьому ринку, а також активно розвивати експорт поголів’я свиней на ринок Грузії.

«Для нас абсолютним пріоритетом виступає розвиток свинарства. Це тим більш актуально, що ми розширюємо кількість покупців на грузинському ринку, де середня ціна м’яса на 20% вище, ніж на українському ринку», – зазначив голова наглядової ради KSG Agro Сергій Касьянов.

Інвестиції в енергетичні проекти пов’язані з високою перспективністю більш дешевого порівняно з російським природним газом поновлюваного біопалива – паливних пелет.

KSG Agro планує зберегти свої позиції в рослинницькому сегменті.

За словами Сергія Касьянова, компанія обирає стратегію повільного зростання за рахунок поступового незначного збільшення земельного банку.

«Ми реалізуємо програму співпраці з власниками земельних паїв в районах нашої присутності. Там, де незабаром закінчаться терміни договорів оренди, ми готуємо підписання договорів оренди на наступні періоди», – уточнив він.

KSG Agro планує інвестувати прибуток, не виплачуючи дивіденди за підсумками 2016 року.

Довідка

KSG Аgro – вертикально інтегрований холдинг. Займається виробництвом, зберіганням, переробкою і продажем зернових та олійних культур, а також свинарством. Наприкінці 2015 року його земельний банк в Україні становив близько 63 тис. га.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!