Елеватор
Головне:
Елеватор

«Кряж і К» отримає 53 млн гривень поворотної допомоги від агропідприємства «Колос»

«Кряж і К» отримає 53 млн гривень поворотної допомоги від агропідприємства «Колос»

ПрАТ «Колос», що належить швейцарській трейдинговій компанії Glencore, надасть поворотну безпроцентну фінансову допомогу сільськогосподарському ТОВ «Кряж і К» (Вінницька область) на 53 млн грн.

Згідно з даними у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, таке рішення прийнято єдиним акціонером ПрАТ «Колос» 16 вересня.

Фінансова допомога не забезпечена, активи емітента в заставу не надавалися. Фінансова допомога надана до 31 травня 2017 року.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, ПрАТ «Колос» займається виробництвом олії та тваринних жирів, борошна та круп, неспеціалізованою оптовою торгівлею та іншими.

Чисті збитки ПрАТ за 2015 рік скоротилися на 4,5% у порівнянні з 2014 роком ‒ до 163,8 млн грн., чистий дохід від реалізації зріс на 13,8% ‒ до 104,3 млн грн.

ТОВ «Кряж і К» займається вирощуванням зернових (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. 100% у статутному капіталі товариства належить «дочці» Glencore International ‒ Renaisco B.V. (Нідерланди).

Glencore International AG ‒ швейцарська трейдингова компанія, один із найбільших у світі постачальників сировини.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали