Елеватор

«Креатив-Агромаш» розпочав випуск обладнання медпризначення

Полтавський виробник витих силосів для зберігання зерна і резервуарів «Креатив-Агромаш», з огляду на поширення епідемії коронавірусу в Україні,  розробив шлюзовий модуль для санітарної обробки медичного персоналу. Про це повідомив директор компанії Юрій Андрієвський у Facebook.

«Враховуючи ситуацію, яка виникла з інфікуванням великої кількості лікарів, та завдання фахівців Полтавського департаменту охорони здоров’я,  наша компанія розробила для наших лікарів шлюзовий модуль для санітарної обробки медичного персоналу, який буде мобільний та швидко розбірний в умовах діючих стаціонарів. Наразі декілька стаціонарів будуть переобладнанні під інфекційні відділення. Зараз іде робота над проектом, узгоджується комплектація та технічні питання», – написав Андрієвський.

Раніше компанія провела іспит іншої своєї «антиепідемічної» розробки – капсули-ізолятора для евакуаціі інфікованих хворих в стаціонар. Фахівці Полтавського центру екстреної швидкої допомоги вже оцінили це рішення.  Як повідомляється, «Креатив-Агромаш» розпочав виробництво цих капсул з урахуванням побажань полтавських лікарів та має намір отримати на них сертифікат МОЗ України.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!