Елеватор

Компанії Euralis виповнилося 80 років з дня заснування

Компанії Euralis виповнилося 80 років з дня заснування

Кооперативна Група Євраліс створена французькими фермерами, виробниками пшениці, у 1936 році, і нині налічує 7 000 акціонерів та 5 150 співробітників.

 

Як сільськогосподарський кооператив Євраліс підтримує виробників сільськогосподарської та харчової промисловості з метою збільшення кількості виробленої продукції без зниження її якості. Сільськогосподарський підрозділ Групи Євраліс обслуговує 12 000 фермерів на південному заході Франції, які задіяні в різних секторах сільськогосподарського виробництва: від польових культур, насіння, овочів та виноробства до виробників великої рогатої худоби, свинини та фуа-гри. Харчовий підрозділ Групи Євраліс виробляє продукцію для споживання у Франції та на експорт у всьому світі. У 2015 році обіг Групи Євраліс склав 1,5 млрд євро.

 

Євраліс Семенс, насіннєвий підрозділ французької кооперативної Групи Євраліс, створено у 1950 році. У 1951 році Євраліс Семенс, вперше серед приватних компаній Франції, створила гібрид кукурудзи, що став інноваційним проривом у країні. Щорічно компанія інвестує 13% свого обігу у дослідження, а виробництво насіння здійснюється на площі 21 000 га та дороблюється на 3 насіннєвих заводах: у Лескарі (Франція), Севільї (Іспанія) та Черкасах (Україна). Для створення інноваційних гібридів Євраліс Семенс використовує найсучасніші лабораторні технології та більш ніж 20-річний досвід у молекулярному маркуванні і біотехнологіях для прискорення генетичного прогресу. Гібриди, створені у лабораторії в Тулузі (Франція), у подальшому тестуються на 500 000 ділянках по всій Європі. Партнерство з агрохімічними компаніями дає можливість запропонувати гібриди, що відповідають новітнім технологіям та допомагають фермерам з усього світу збільшувати прибутки від інноваційної генетики Євраліс.

 

ТОВ «Євраліс Семенс Україна» налічує 350 співробітників та повністю контролює вертикально-інтегрований виробничий цикл насіння: польове виробництво, доробка і кондиціонування насіння на заводі Євраліс на Черкащині, операційний маркетинг та комерціалізація в межах України. Компанія щорічно закладає широку мережу демонстраційних та технологічних випробувань своєї продукції по всій території України, а відділ наукових розробок і досліджень тестує новостворені гібриди та досліджує їхню адаптивність до нашого клімату. Компанія Євраліс Семенс Україна пропонує фермерам гібридне насіння кукурудзи від раннього до середньо-пізнього ФАО, насіння соняшника, що відповідає потребам фермерів в усіх сегментах ринку, а також насіння сої, сорго та озимого ріпаку.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!