Елеватор

Компанія-власник Novus і Castle Black отримали дозвіл на придбання агрокомпанії Сrousman Constructions

Поділитись:
Компанія-власник Novus і Castle Black отримали дозвіл на придбання агрокомпанії Сrousman Constructions

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив литовській інвесткомпанії BT Invest, власнику мережі продуктових супермакетів Novus, і кіпрській Castle Black Limited придбати спільний контроль над агрокомпанією Crousman Constructions Limited (Кіпр).

Згідно з рішенням АМКУ від 29 червня № 401-р, компанія Crousman Constructions планує надавати послуги елеватора в Миколаївській області.

Довідка

BT Invest створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії «Сандора» Раймондасом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом. Є власником мережі продуктових супермакетів Novus, холдингу Stolitsa Group, який реалізує проекти нерухомості в Києві та Київській області та є інвестпартнером будівництва столичного торгово-розважального центру Retroville. Крім того, BT Invest має у власності бізнес-центр у Литві.

Згідно з інформацією на сайті BT Invest, компанія разом з українськими партнерами реалізує новий інфраструктурний проект ‒ морський порт у Миколаєві.

Castle Black Limited займається вирощуванням і реалізацією зернових, бобових і насіння олійних культур, будівництвом і ремонтом складських приміщень, наданням в оренду комерційної нерухомості.

Інтерфакс-Україна

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями