Елеватор

«Компанія Маїс» отримала реєстрацію свого гібрида кукурудзи в Білорусі

«Компанія Маїс» отримала реєстрацію свого гібрида кукурудзи в Білорусі

Науково-виробниче фермерське господарство (НПФХ) «Компанія Маїс» отримало свідоцтво про реєстрацію свого гібрида кукурудзи ДМС2510 у Білорусі, йдеться у прес-релізі компанії.

«Ми були приємно здивовані, що у Республіці Білорусь урожай зерна кукурудзи, починаючи з етапу офіційної реєстрації нових гібридів, досліджується на здатність генотипів накопичувати в зерні сирий протеїн. Показники сирого протеїну в гібриді ДМС2510 на 20-25% вище, ніж у інших досліджуваних гібридів (від 9 до 10%)», –  зазначив голова правління компанії Віктор Борисов.

«Компанія Маїс» має намір продовжити співпрацю з Білоруссю в частині сортовипробування гібридів кукурудзи Бестселер 287 МВ та Мрія МС.

Довідка

НПФХ «Компанія Маїс» – один із провідних приватних науково-дослідних центрів України в галузі селекції кукурудзи, що мають повний цикл виробництва посівного матеріалу: від розробки і створення гібридів кукурудзи до самостійної реалізації насіння.

Компанія має три заводи: у Новомосковську, в селі Зайцеве (Дніпропетровська область), а також у Борщеві (Тернопільська область). У планах – будівництво ще двох заводів.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!